Hromadné importy číselníkov

Moderátor: Softip užívatelia

Hromadné importy číselníkov

Poslaťod info@inetservices.sk » 29 Dec 2013, 19:32

Dobrý deň, neuvažujete nad možnosťou hromadného importu tovarov do číselníka sklad prostredníctvom XML, CSV alebo iného formátu? Aby si užívateľ mohol pri vytváraní príjemok pohodlne vyberať z naimportovaných a nemusel tovary manuálne najpr povkladať... Asi by to bolo vhodné aj pre odberateľov.
Užívatelia ktorí majú eshopy by to určite privítali...

RO
info@inetservices.sk

Re: Hromadné importy číselníkov

Poslaťod Zuzana Keepi » 01 Jan 2014, 19:20

V súčasnosti importy dát do aplikácie nie sú zapracované. V budúcnosti však budú doplnené ďalšie služby v závislosti od požiadaviek užívateľov.
Zuzana Keepi

Poslaťod jaro654et@gmail.com » 19 Feb 2014, 23:19

Ešte v deň registrácie pátram po možnosti hromadného importu dát. V mojom prípade sa jedná o mnohopoložkové dodávateľské FA, kde manuálne zapisovanie jednotlivých položiek nepripadá do úvahy. V rokoch 1997-2003 som bol registrovaným a platiacim klientom Softipu využívajúcim aplikáciu MOP. Vzdal som sa sa spolupráce práve pre tento handicap a špeciálne finančne náročné riešia som neakceptoval. Potešil som sa keepi verzii, vyzerala lákavo, no pri prechádzaní číselníkov sa akokeby objavil duch starej DOS verzie programu. Tak sa pre istotu po 10 rokoch spýtam ešte raz. Akým spôsobom dokážu produkty Softipu v r. 2014 spolupracovať plnohodnotne s kanc. balíkom MS Office prípadne iným ?
jaro654et@gmail.com

Poslaťod Zuzana Keepi » 20 Feb 2014, 10:36

Dobrý deň,
aplikácia Keepi je v súčasnosti na trhu cca 7 mesiacov a preto sú v nej momentálne zapracované najpodstatnejšie funkcionality a legislatívne úpravy potrebné pre vedenie základne účtovnej agendy. Do plánu rozvoja sú zaradené ďalšie služby ako aj podnety zo strany používateľov. Zapracovanie Importov a exportov dát je plánované v roku 2014. Taktiež je plánované prepojenie skladových položiek s fakturáciou.
Zuzana Keepi

Späť na Sklady

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia